У Галичі відбувся відбірковий етап турніру з міні-футболу «Кубок Короля Данила-2023»

5 травня в м.Галичі на базі КП « Стадіон Галицький» відбувся відбірковий етап турніру з міні-футболу «Кубок Короля Данила-2023» серед закладів загальної середньої освіти Галицької міської ради.

Відкрив турнір з міні-футболу міський голова Олег Кантор та привітав його учасників, побажав гравцям та вболівальникам цікавої гри та позитивних емоцій.

В турнірі взяли участь 7 команд: Галицький ліцей "Академічний", Галицький ліцей ім. Ярослава Осмомисла, Блюдниківський ліцей, Дорогівський ліцей, Мединський ліцей, Залуквянський ліцей ім. Іванни Блажкевич, Комарівський ліцей ім. Антіна Могильницького.

За результатами ігор I місце посіла команда Залуквянського ліцею ім. Іванни Блажкевич, II місце команда – Блюдниківського ліцею, ІІІ місце команда – Мединського ліцею.

Переможці отримали від голови громади пам’ятні призи.