Зустріч влади з представниками бізнесу

У приміщенні КП «Візит-центр» відбулася зустріч з представниками бізнесу, на якій обговорено ряд важливих питань, зокрема, щодо наведення благоустрою міста до відзначення 1125-ої річниці з дня першої писемної згадки про Княжий Галич. Очільник громади звернувся з проханням спільно, влада і бізнес, внести свої пропозиції щодо створення комфортних умов для жителів та гостей міста, громади.

З метою формування дієвого механізму взаємодії органів місцевого самоврядування і суб’єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості, узгодження адміністративних та громадських зусиль по створенню в місті сприятливих умов для розвитку бізнесу,

Олег Кантор запропонував створити Раду підприємців при Галицькій міській раді, як консультивно-дорадчий орган.

Налагодження діалогу з підприємцями є важливим для нашої громади, адже завдяки їхній підтримці ми зможемо реалізувати задумані проекти для покращення рівня життя в громаді.