Для Залуквянського ліцею доставлено твердопаливну модульну котельню

Для Залуквянського ліцею ім. І. Блажкевич доставлено сучасну твердопаливну модульну котельню потужністю 1000 кВт загальною вартістю 2 млн.620 тис.грн. Даний проект вдалося реалізувати завдяки сприянню голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук  і її заступниці Людмила Сірко та фінансуванню від представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ).

У закладі, де навчається 242 діток, в тому числі і діти з числа ВПО, є вкрай важливим, щоб освітній процес відбувався безперервно в якісних і комфортних умовах.

До забезпечення необхідною технікою для вивантаження котельні та проведення інших супутніх робіт долучилися міський голова Олег Кантор, а також член виконавчого комітету міської ради Антону Бондар та депутат міської ради Ігор Камінський.