Галич з’явився на шпальтах The Ultimate Ukrainian

The Ultimate Ukrainian - англомовний журнал про українських військових створений волонтерським проєктом, що реалізовується спільними зусиллями української та американської сторін у напрямі покращення іміджу українського воїна серед англомовної аудиторії. Журнал є першим англомовним виданням, яке представляє інтереси українських військових, ветеранів та волонтерів за кордоном.

Саме у третьому номері журналу читачі мають можливість дізнатися про Галицьку територіальну громаду. Її очільник - Олег Кантор розповів про те, як справляються жителі з новими викликами. Розмовляючи  з журналістами, голова громади розповів про історію нашого славетного міста Галича, свою любов до нього та  поділився планами на майбутнє.

Автор інтерв’ю - журналіст Лариса Кузьменко, киянка, яка знайшла прихисток у Галичі в перші дні повномаштабної російської агресії.