Долучайтесь до діяльності Ради з питань ВПО

Міська рада спільно Благодійною організацією  Благодійний фонд «Рокада» Івано-Франківськ за сприяння Center for Disaster Philanthropy працює над впровадженням в громаді дієвого механізму інтеграції внутрішньо переміщених осіб – Ради з питань ВПО.

Метою та завданням Ради з питань ВПО є сприяння у вирішенні питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері прав внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади, підтримка та захист переміщених суб’єктів підприємництва, а також залучення внутрішньо переміщених осіб, зокрема із числа вразливих груп, до вирішення проблемних питань у сфері захисту їхніх прав та законних інтересів, тощо.

Запрошуємо активістів з числа зареєстрованих в громаді внутрішньо переміщених осіб, представників релокованого бізнесу, громадських та благодійних організацій, які готові брати активну суспільно-політичну участь у житті громади, пройти анкетування для виявлення потенційних членів до Ради ВПО у нашій громаді.

Анкета доступна за посиланням - https://linktr.ee/rokadarada