Прощальне СКОБ для Петра Ткачівського

У с.Залуква жителі громади попрощалися з Петром Ткачівським, який загинув, захищаючи рідну землю на московсько-українській війні.

Провести Героя в останню путь прийшли рідні та близькі, друзі та односельчани, бойові побратими, представники влади та духовенства, жителі Галича на навколишніх сіл.

А ще останню шану своєму керівнику прийшли віддати галицькі пластуни та представники з Івано-Франківської та Львівської округ ПЛАСТу. Родині Героя вручили найвищу пластунську нагороду — Залізний пластовий хрест.

«Якщо хочеш змінити світ, то почни з себе»,- таке життєве кредо було у Петра. І він завжди був вірний цим словам, змінюючи світ на краще.

Це велика втрата для Галицької громади В наших серцях Петро Ткачівський навіки залишиться відважним захисником рідної землі, патріотом, справжнім українцем.

Вічна пам’ять Герою!