Відбудеться тренінг на тему : «Російська пропаганда в Івано-Франківській області: виявлення, розвінчання, захист»

Представництво Європейського Союзу в Україні та ГО «Інтерньюз-Україна» організовує в Івано-Франківській області дводенний тренінг «Російська пропаганда в Івано-Франківській області: виявлення, розвінчання, захист». Для активної молодь, представників ГО, журналістів та всі, хто зацікавлений у викритті фейків російської пропаганди

Відбудеться тренінг 6 та 7 квітня 2023 року (15:00–18:00) в  ZOOM (посилання зареєстровані учасники отримають електронною поштою).

Щоб взяти участь потрібно заповнити реєстраційну форму до середи, 5 квітня, включно.

Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок.

Участь у тренінгу безоплатна.

За докладною інформацією звертайтеся до менеджера заходу Станіслава Королькова, e-mail: skorolkov@internews.ua, +380 99 455 23 75 (Telegram, WhatsApp, Viber).