Депутати ухвалили важливі рішення для життєдіяльності громади

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулася тридцять четверта (позачергова) сесія міської ради.

На початку засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять свого колеги – полеглого захисника  Артура Піруса.

Далі відбувся розгляд питань порядку денного.

Зокрема, депутати

• затвердили Програму відзначення 1125-річчя від часу першої згадки про місто Галич на 2023-2024 роки,
  • внесли зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції
  • прийняли рішення про передачу інформаційних дощок на баланс відділу культури
  • прийняли рішення про відмову від здійснення переважного права купівлі частки нерухомого майна, що перебуває у спільній частковій власності.

Також народні обранці підтримали звернення фракції ЄС щодо припинення договорів оренди чи користувачів з релігійними організаціями, які не виконують вимог законів України.

Одноголосно депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Галича» Круку Василю Григоровичу.

Рішення сесії та результати голосування розміщені на сайті міської ради  (веб-модуль ГОЛОС).