На засіданні виконкому розглянули 16 питань

На порядок денний чергового засідання виконкому, яке відбулося сьогодні, було винесено 16 питань.

Зокрема, члени виконкому розглянули наступні питання:

1. Про схвалення звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 2022 рік.

2. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 2022 рік.

3. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 2022 рік.

4. Про звіт про роботу комунального підприємства «Галицька центральна районна аптека №12» за 2022 рік.

5. Про роботу Комітету з питань безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на території Галицької міської територіальної громади.

6. Про затвердження нового складу Комітету з питань безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. населення на території Галицької міської територіальної громади.

7. Про затвердження рішення комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Галича».

8. Про відмову у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

9. Про надання дозволу на вчинення правочину.

10. Про надання дозволу на вчинення правочину.

11. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

12. Про створення прийомної сім’ї та влаштування на виховання і спільне проживання малолітніх дітей.

13. Про затвердження розпоряджень міського голови.

14. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

15. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

16. Про схвалення Меморандуму.

По всіх розглянутих питання прийнято позитивні рішення, з якими можна ознайомитися в рубриці «Офіційні документи».