Триває XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

  • 223

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Основна мета конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності в умовах   визвольної боротьби Українського народу.

Номінації:

  • Молодша група
  • Середня група
  • Старша група

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи - від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року).

• Спеціальні номінації:

-        «Слава українським Героям».

-        «24 лютого… Україна в боротьбі».

-        «Україна в кордонах 1991 року».

-        «Погляд  української діаспори».

-        «Захист прав дітей на Донеччині».

-        «Незламна нація».

-        «Україна – багатонаціональна держава».

-        «Соціальні права та свободи».

Умови участі:

Для участі у Конкурсі необхідно до 01 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у  відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі  в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи).

Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається.

Кожен учасник може подати не більше 5 конкурсних робіт.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.com, сторінка у Facebook, голова організаційного комітету -  Сошников Антон Олександрович.

www.ombudsman.gov.ua

Фото без опису