Сенсорну кімнату відкрили в Галицькому інклюзивному центрі

  • 125

У КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької міської ради відкрилась сенсорна кімната. Реалізація такої ідеї стала можливою завдяки участі Галицької територіальної громади у проекті «Мережа радників з інклюзії», який організувала Луганська Асоцiацiя органiзацiй осіб з інвалiднiстю за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). На втілення задуму витратили 180 тисяч гривень.

«Це потужний інструмент для розширення і розвитку світогляду, сенсорного та пізнавального розвитку дітей, проведення психологічних консультацій для їх батьків. Сенсорна кімната — по-особливому організоване навколишнє середовище, наповнене різноманітними стимуляторами, що чинять вплив на органи зору, слуху, нюху, на тактильні рецептори. Вони впливають на психічний та емоційний стан дитини заспокійливо, а також діють тонізуюче, відновлюють, посилюють почуття та враження», — розповіла на відкритті директор центру Мар’яна Палагнюк.

У заході взяли участь очільник ГС "ЛАООІ" Микола Надулічний та міський голова Олег Кантор, який зазначив, що відкриття сенсорної кімнати є важливим кроком у допомозі тим, хто потребує особливої уваги та підтримки, і стане цінним ресурсом для розвитку та відновлення дітей на території Галицької громади.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

55Фото без опису