Галицький садок отримав допомогу від польських друзів

Із перших хвилин російської агресії Галицька громада відчуває потужну підтримку та допомогу дружньої Польщі.

От і сьогодні заклад дошкільної освіти №2 в м.Галичі отримав дизель-генератор, гроші на який зібрали учні та батьки початкової школи м.Лисоміце Szkoła Podstawowa w Łysomicach (Республіка Польща). А передав пристрій та іграшки вихованцям садка настоятель Кустодії Святого Хреста Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні о.Станіслав Кава.

Щиру подяку польським партнерам за допомогу висловив міський голова Олег Кантор.

«Ця підтримка від наших друзів, їхня готовність бути поруч у такий непростий для України час – той місток, який дає надію і зміцнює віру в добро та в нашу Перемогу. Від щирого серця дякую всім, хто долучився до цієї благородної справи, за надійне плече підтримки у такий складний час. Нехай Господь воздасть вам за вашу доброту і благословить ваші родини та вашу країну!»,- наголосив керівник громади і вручив гостеві на згадку про наше княже місто пам’ятний подарунок.