Відбулось чергове засідання виконкому

  • 182

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.  На порядок  денний було винесено наступні  питання:

1.  Про виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за 2022 рік.

2. Про схвалення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області на 2023 рік.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 06 вересня 2022 року № 143 «Про затвердження  фактичної мережі  установ та закладів освіти Галицької міської ради на 2022-2023 навчальний рік».

4. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

5. Про звіт про роботу комунального підприємства «Галичтеплосервіс» за 2022 рік».

6. Про звіт про роботу комунального закладу «Галицька Мала академія мистецтв Галицької міської ради Івано-Франківської області» за 2022 рік.

7. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

8. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «АТБ-Маркет».

9. Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТзОВ «Фармацевтична компанія «Здорова родина» на вул. площа Волі, 7, м. Галич.

10. Про затвердження висновку опікунської ради при виконавчому комітеті  Галицької міської ради.

11. Про види громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Галицької міської територіальної громади на 2023 рік.

12. Про викладення додатку 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 29 грудня 2021 року № 217 «Про затвердження складу комісії з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам».

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 13 липня 2022 року №97.

14. Про внесення  змін до рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 26 січня 2023 року №03 «Про затвердження структури та загальної чисельності, штатного розпису комунального підприємства «Чиста громада»  Галицької міської ради Івано-Франківської області на 2023 рік».

15. Про внесення змін до складу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Галицької міської ради.

16. Про продовження терміну дії ордера.

17. Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації для газифікації та підключення до газопостачання новозбудованого житлового будинку.

По всіх розглянутих питання прийнято позитивні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті міської ради в рубриці «Офіційні документи».

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису