Міський голова зустрівся з сімейними лікарями

  • 220

Найбільш проблемні питання, з якими стикаються заклади первинної допомоги в час війни, обговорили вчора в ході зустрічі керівництва міської ради та Галицької лікарні з сімейними лікарями.

У заході взяли участь міський голова Олег Кантор, заступник міського голови Вікторія Дебенко, головний лікар КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Цибух, генеральний директор КНП "Галицька лікарня" Володимир Крупа.

Під час зустрічі порушувалося багато питань, що стосувалися надання якісних медичних послуг та покращення комунікації з жителями громади. Також увагу було приділено питанню конструктивної співпраці та взаємодії «первинки» і «вторинки», та обговорено подальші кроки для вирішення проблемних питань.

Крім цього, міський голова проінспектував стан службового транспорту для сімейних лікарів, зазначивши, що 10 автобілів RENO «Duster» стали вагомою підмогою медикам у їхній роботі.  Адже сімейні лікарі мають можливість виїжджати на виклики у найвіддаленіші точки своїх населених пунктів  та надавати хворим  якісне медичне обслуговування.

На завершення зустрічі Олег Кантор подякував присутнім лікарям за їх працю та професіоналізм,  за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису