Депутати ухвалили важливі рішення для життєдіяльності громади

9 лютого 2023 року під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання тридцять другої  (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання.

До проєкту порядку денного було включено наступні питання:

1. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Галицької міської ради у 2023 році.

2. Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Галицькій територіальній громаді на період 2021-2025 років та фінансування заходів в новій редакції.

3. Про взяття до відома інформації щодо прийняття рішення виконавчого комітету міської ради від 26 січня 2023 року №10 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання».

4. Про безоплатну передачу основного засобу.

5. Про безоплатне прийняття у власність основного засобу.

6. Про затвердження протоколів засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

7. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2023 рік.

8. Інші питання.

9. Земельні питання.

10. Різне

Результатом сесії стало прийняття узгоджених рішень з усіх питань порядку денного.