Відкрито меморіальну дошку Роману Чайці

21 грудня на території Залуквянського ліцею ім. І. Блажкевича відбулося відкриття меморіальної дошки випускнику школи, Захиснику України, матросу 64-го окремого гарматного артилерійського дивізіону Роману Чайці.

Вшанувати пам’ять полеглого героя на шкільне подвір’я прийшло керівництво громади, представники Збройних Сил України, а також рідні, друзі та односельці загиблого.

Чайка Роман Богданович народився 5 серпня 1986 року в м. Галич, Івано-Франківської області.

З 1992 р. по 2003 р. навчався в Залуквянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Після закінчення школи вступив у Бурштинський енергетичний коледж, який закінчив у 2006р.

Працював на виробництві пам’ятників, був чудовим майстром з обробки граніту та мармуру.

Активно займався футболом, грав за команду рідного села Залуква.

В березні 2022 року призваний за мобілізацією до лав ЗСУ.

Загинув 28 квітня 2022р. у селі Молодіжне, Одеської області.

Відтепер пам’ятний знак на стіні школи буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг.

Вічна слава Герою! Слава Україні!