Відбулася сесія міської ради

  • 206

Під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання двадцять дев'ятої  сесії міської ради восьмого скликання. Розпочалась сесія із урочистого внесення Вифлеємського вогню. До зали вогонь внесли члени "Пласту". 

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Галицької міської територіальної громади.

2. Про затвердження Статуту Вікторівського ліцею Галицької міської ради Івано-Франківської області (нова редакція). 

3. Про затвердження програми розвитку фізичної культури та спорту Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції.

 4. Про затвердження Цільової програми благоустрою населених пунктів Галицької міської територіальної громади на 2023-2025 роки. 

5. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції.

6. Про затвердження Програми розвитку житлово комунального господарства, благоустрою та фінансової підтримки КП «Галичводоканал» на 2023 piк.

7. Про затвердження програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Галицькій міській територіальній громаді на 2023 2025 роки цивільного захисту, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради. 

8. Про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій. 

9. Про бюджет Галицької міської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету (09545000000) 

10. Про внесення змін до Положення про Галицький територіальний центр надання соціальних послуг.

11. Про надання дозволу на збільшення кількості ліжко-місць у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та затвердження штатного розпису Галицького територіального центру надання соціальних послуг на 2023 рік.

12. Про затвердження структури та штатного розпису апарату Галицької міської ради та її структурних підрозділів (юридичні особи) на 2023 рік.

13. Про умови оплати праці міського голови на 2023 рік.

14. Про передачу комунального майна на праві господарського відання.

15. Про дострокове припинення повноважень депутата Галицької міської ради.

16. Про затвердження Статуту комунального закладу «Галицька дитяча музична школа Галицької міської ради Івано-Франківської області у новій редакції.

17. Про затвердження Статуту комунального закладу «Галицька Публічна бібліотека Галицької міської ради Івано-Франківської області у новій редакції.

18. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Галицької міської територіальної громади шкільних автобусів.

19. Про затвердження фінансового плану на 2023 рік комунального некомерційного підприемства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області.

20. Про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 0.1492 га за взаємною згодою сторін з Бродовичем М.Б.

21. Про розірвання договору оренди земельної ділянки  площею 0.2463 га за взаємною згодою сторін з Бродовичем М.Б.

22. Про припинення договору оренди в частині земельної ділянки в с. Бринь Проніну А.О.

23. Про припинення права користування земельними ділянками шляхом розірвання договорів оренди землі гр. Регею Ю.В.

24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок садівницькому товариству «Зелений гай» при об'єднанні «Прикарпатліс» мінліспрому.

25. Про звернення депутатів Галицької міської ради.

26. Про внесення змін в Заходи до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицької міської територіальної громади на 2022-2024 роки в новій редакції.

27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Магалю В.В.

28. Про заміну сторін у договорах оренди землі, збільшення орендної плати та продовження строку оренди земельних ділянок.

29. Різне.

По всі розглянутих питання прийнято позитивні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті міської ради.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису