Відкрили пам'ятну дошку Миколі Генсіровському

20 грудня у Колодіївський школі встановили меморіальну дошку Герою Миколі Генсіровському, який загинув у вересні, захищаючи територіальну цілісність України.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки загиблому були присутні голова громади Олег Кантор , військовослужбовці, рідні, друзі ,педагоги та земляки Миколи. Присутні долучились до спільної молитви та чину освячення дошки, а також поклали квіти до пам’ятного знака.

Микола Генсіровський загинув під час артилерійського обстрілу в районі с. Берестове, Бахмутського району Донецької області. Був воїном світла і добра, який ціною власного життя захищав Батьківщину. Він був добрим другом і побратимом, його поважали на роботі за кордоном, де і встановлена вже меморіальна дошка.

Низький уклін нашому герою. Пам'ять про нього житиме вічно! Слава Україні!