Відкрито пам'ятну дошку Андрію Михайловському

Сьогодні відбулась церемонія відкриття меморіальної дошки загиблому захиснику Андрію Михайловському.
Право відкрити пам’ятну  дошку, встановлену на філії Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла, було надано матері полеглого героя.

Зі словами скорботи, вдячності та шани звернувся до присутніх Олег Кантор. Міський голова подякував матері за виховання сина та закликав присутніх берегти пам'ять про всіх, хто віддав життя заради нашого вільного майбутнього.

Учасники хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки вшанувати пам’ять загиблого воїна.

Андрій Михайловський народився в Галичі 21 грудня 1979 року. Був чуйним сином, турботливим батьком, патріотом своєї Вітчизни. Воював у складі 14-ої ОМБ, загинув 20 березня 2022 року біля м.Снігурівка Миколаївської області. Своєрідним заповітом є для нас його слова: «Любіть Україну, допомагайте один одному!».