Відбулася позачергова сесія міської ради

 • 219

Фото без опису

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання двадцять восьмої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання.

На порядок денний було винесено наступні питання:

 1. Про звернення депутатів Галицької міської ради.
 2. Про прийняття обладнання у власність.
 3. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Галицької міської територіальної громади на 2023 рік.
 4. Про затвердження актів приймання-передачі майна з балансу Галицької ДЮСШ на баланс комунального підприємства «Стадіон Галицький».
 5. Про затвердження проекту містобудівної документації «Зміни до генерального плану суміщені з детальним планом території окремої земельної ділянки».
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 9 місяців 2022 року.
 7.  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 9 місяців 2022 року.
 8. Про виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
 9. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою та підтримки КП «Галичводоканал» на 2022 рік в новій редакції.
 10.  Про затвердження Положення про піклувальну раду закладів освіти Галицької міської ради у новій редакції та формування її нового персонального складу.
 11.  Про прийняття у комунальну власність Галицької міської ради земельну ділянку сільськогосподарського призначення.
 12. Про внесення змін в рішення сьомої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання від 01 квітня 2021 року №131.
 13. Про затвердження розпорядження міського голови від 18.11.2022 №03.2- 11/181 «Про звільнення з посади Цибуха І.В.».
 14. Про затвердження розпорядження міського голови від 22.11.2022 №03.2- 11/184 «Про покладання обов’язків головного лікаря КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області».
 15. Про призначення директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області.

            16. Про внесення змін до складу комісії

            17. Різне.

По всі розглянутих питання прийнято позитивні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті міської ради.

 

Фото без опису