Зчитувачі ID-карток отримав Галицький ЦНАП

Зчитувачі ID-карток у кількості 5 штук отримав ЦНАП Галицької територіальної громади від управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної військової адміністрації у рамках реалізації проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України». Дані зчитувачі дадуть можливість використовувати новітні технології при наданні адміністративних послуг громадянам та оптимізують роботу адміністраторів ЦНАП, адже відповідно до законодавства у громадян, які мають ID-картку, не повинні вимагати довідку про реєстрацію місця проживання, тому що вся ця інформація вже є на ID-картці, зчитати яку і допоможе згаданий пристрій.

Вже не вперше ЦНАП нашої громади отримує сучасне, вартісне обладнання для покращення умов надання адміністративних послуг жителям, в тому числі ВПО, нашої громади, за що окрема подяка регіональному координатору ПРООН в Івано-Франківській та Закарпатській областях – Лесі Попелюх.

«Спільними зусиллями працюємо задля надання якісних та доступних послуг громадянам – наближаючи перемогу разом!» – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко.