Відбулося чергове засідання виконкому.

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося чергове засідання виконкому.
На розгляд членів виконкому було винесено наступні питання:
1. Про стан забезпечення безкоштовним лікуванням пільгових категорій населення.

2. Про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті Галицької міської ради.
3. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади.
4. Про затвердження витягу з наказу про надання службового житлового приміщення та видачу спеціального ордера.
5. Про затвердження положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Галицької міської ради.
6. Про припинення функціонування прийомної сім’ї .
7. Про затвердження розпорядження міського голови від 24 жовтня 2022 року № 02.1-06/299 «Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у комунальних закладах Галицької міської територіальної громади».
8. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
9. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою та підтримки КП «Галичводоканал» на 2022 рік в новій редакції.
10. Про внесення змін до Цільової Програми утримання та ремонту автомобільних доріг Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
11. Про роботу комунального підприємства «Галичводоканал» за 9 місяців 2022 року

З рішеннями виконкому можна буде ознайомитися на сайті міської ради в рубриці «Офіційні документи».