Відбулося позачергове засідання виконкому

На порядок денний позачергового засідання виконкому, яке відбулося сьогодні, було винесено 7 питань.

1. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою та підтримки КП «Галичводоканал» на 2022 рік в новій редакції.

3. Про внесення змін в Заходи до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Галицької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 25 травня 2022року № 60 «Про здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану».

5. Про затвердження висновків опікунської ради при виконавчому комітеті Галицької міської ради.

6. Про схвалення Меморандуму.

7. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

По всіх питаннях прийнято позитивні рішення, з якими можна ознайомитися в рубриці «Офіційні документи.

Також міський голова Олег Кантор від імені присутніх привітав з 60-річним ювілеєм старосту с.Сапогів Йосифа Мельничука. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та активну громадянську позицію керівник громади вручив імениннику Подяку Галицької міської ради.

550Фото без опису

550Фото без опису