Як отримати мікрогрант на започаткування або розвиток власної справи

  • 372

З 1 липня 2022 року стартувала державна програма «єРобота», яка має на меті допомогти незайнятим громадянам створити власну справу або розширити вже існуючий бізнес. 

Обов’язковою умовою одержання мікрогранту є створення нових робочих місць, що дасть можливість підвищити рівень зайнятості громадян та збільшить надходження коштів до бюджету, а також сприятиме розвитку підприємництва та економіки країни вцілому.

Для бажаючих отримати мікрогрант потрібно подати заявку на порталі Дія. Надання мікрогрантів здійснюється Міністерством економіки через АТ «Ощадбанк» на підставі рішення Державного центру зайнятості, який керується інформацією банку щодо оцінки бізнес-плану та результатів перевірки ділової репутації, а також беручи до уваги оцінку співбесіди з отримувачем, яку проводить комісія обласного центру зайнятості.

Зокрема, за період з 01.07.2022 року по 30.09.2022 року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 54 подавачам з Івано-Франківської області, які після їх отримання зобов’язані створити не менше 106 нових робочих місць.

Також нагадуємо, що Івано-Франківський обласний центр зайнятості двічі на тиждень у вівторок та п’ятницю о 10:00 год. проводить онлайн-консультування щодо отримання мікрогрантів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.22 №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» (http://surl.li/ciisf). 

Для бажаючих взяти участь у онлайн-консультуванні потрібно попередньо заповнити анкету учасника http://surl.li/cxsdo та для участі в онлайн-зустрічі перейти за посиланням http://surl.li/cxsdq (Ідентифікатор конференції: 5820263441. Код доступу:12345678).

Якщо ж ви бажаєте отримати мікрогрант та започаткувати власну справу, але не можете самостійно скласти бізнес-план, Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам пройти навчання з написання бізнес-плану, який відповідатиме усім вимогам програми «єРобота: своя справа».

Всього за 8 годин кваліфіковані фахівці центру професійно-технічної освіти допоможуть вам розібратися в тонкощах бізнес-планування, нададуть усю необхідну інформацію щодо недопущення помилок при реалізації вашої бізнес-ідеї та навчать складати якісний бізнес-план.

Детальніше про навчання за посиланням http://surl.li/couyl, а також за номером телефону 0508238969 та 0677269388. Зареєструватись на навчання можна перейшовши за посиланням http://surl.li/couyr.

Нагадуємо, що подати заявку на отримання мікрогранту ви можете до 12 грудня 2022 року. Тому, не пропустіть свій шанс скористатися цією можливістю.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

 

Фото без опису