З ювілеєм!

Сьогодні керівник громади Олег Кантор разом із секретарем міської ради Вірою Костишин та заступницею Вікторією Дебенко привітав із 60-літнім ювілеєм отця Ігоря Броновського – протопресвітера Галицького УГКЦ.

За багаторічне сумлінне душпастирське служіння Галицькій громаді, вагомий особистий внесок у плекання духовних цінностей, утвердження ідей милосердя та злагоди в, а також з нагоди 60-річчя міський голова вручив о.Ігорю Подяку та подарунок.

«Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, серед парафіян – підтримка, вдома – увага та взаєморозуміння, у серці – світло від людської вдячності.

Хай Ваші слова, що несуть правду Христової віри, заклики до згоди, любові та надії, дійдуть до серця кожного галичанина. Хай Господь обдарує Вас ласками і щедротами на многії літа!»- побажав ювіляру Олег Кантор.