Ще один рік вписано в літопис Галича

Цими вихідними Галич відзначає 1124-у річницю з часу першої писемної згадки.

Ще один рік вписано в літопис нашого славного міста. Рік непростий, особливий, затьмарений війною.

Про це, зокрема, у своєму виступі на майдані Різдва сказав міський голова Олег Кантор, вітаючи галичан з Днем міста.

«У нас були величезні плани на 2022-й. На жаль, все це перекреслено 24 лютого. Війна об’єднала галичан. Ми згуртувались навколо єдиної мети – перемоги у війні проти російських загарбників. Тому я щиро дякую Вам, дорогі мої земляки, за небайдужість до долі рідного міста та України. Щиро зичу якнайшвидшої перемоги! Нехай усі наші захисники повертаються додому живими та здоровими! Попереду у нас багато свят та перемог. Впевнений, що 1125-річчя Галича ми зустрінемо під мирним небом. І після Перемоги обов’язково завершимо все, що планували»,- сказав керівник громади.

За активну життєву позицію, особистий внесок у різні сфери діяльності та з нагоди 1124-річчя Галича грамотами міської ради нагороджено:

Олексія Мельничука

Олега Олійника

Надію Петраш

о.Яцека Валігуру

Василя Наконечного

Колектив ТзОВ «Гудвеллі Україна»

Галицький ліцей ім.Я.Осмомисла

ГО «Галицька дзиґа»

А завершився вечір спільним переглядом справжнього українського кіно - історико-драматичного фільму «Жива» режисера Тараса Химича.