Міський голова з нагоди професійного свята нагородив галицьких спортсменів

Урочистості, присвячені Дню фізичної культури і спорту, відбулися сьогодні в Галичі.

З нагоди професійного свята Олег Кантор вручив грамоти тренерам, вчителям фізичної культури та ветеранам спорту. Керівник громади подякував присутнім за те, що гідно продовжують традиції з виховання здорової молоді, гартують у своїх вихованців бойовий дух, прагнення перемагати і знову йти до незвіданих висот.

«Нехай Ваш приклад буде поштовхом для більшого розвитку фізичної культури і спорту в нашій громаді, а також взірцем для юних галичан»,- сказав міський голова у вітальному слові.

З нагоди професійного свята грамотами Галицької міської ради нагороджено:

• Марка Бойчука – тренера-викладача з кікбоксингу КП «Стадіон Галицький»
  • Олександру Мандражеєву - тренера-викладача з волейболу КП «Стадіон Галицький»
  • Івана Микульського – директора Галицької ДЮСШ
  • Василя Месеренька - тренера-викладача з важкої атлетики КП «Стадіон Галицький»
  • Стапана Мураву - вчителя фізичного виховання Залуквянського ліцею ім. Іванни Блажкевич
  • Олександра Усачука – вчителя фізичного виховання Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла
  • Романа Човгана - тренера-викладача з важкої атлетики КП «Стадіон Галицький»
  • Івана Йосифіва – громадського активіста
  • Адама Шкіцу – ветерана спорту