Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради. На порядок денний було винесено 10 питань:

1. Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами у Галицькій міській раді за перше півріччя 2022 року.

2. Про готовність закладів освіти до початку 2022-2023 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. 3. Про роботу адміністративної комісії.

4. Про затвердження складу робочої групи з впровадження та реалізації Програми «Самозабезпечення продуктами харчування населення Галицької міської територіальної громади на 2022-2024 роки» «Сади Перемоги».

5. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

6. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів до Програми охорони навколишнього природного середовища Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

7. Про внесення змін до цільової Програми утримання та ремонту автомобільних доріг Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

8. Про використання коштів, що надаються на умовах спів фінансування територіальною громадою в рамках реалізації швейцарсько-українського проекту DECIDE у 2022 році.

9. Про надання дозволу на передачу в суборенду нерухомого майна.

10. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

11. Різне.

По всіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитися в рубриці «Офіційні документи».