Рада продовжила дію воєнного стану в Україні

Парламент підтримав законопроєкт №7664 - про затвердження указу президента про продовження воєнного стану на 90 діб, до 21 листопада 2022 року. Крім того, Верховна Рада підтримала указ про продовження строку проведення загальної мобілізації.

328 депутатів проголосували "за" відповідні укази.

• У день повномасштабного вторгнення Росії, 24 лютого, Верховна Рада запровадила воєнний стан на всій території України. 15 березня погодила його продовження до 25 квітня. 19 квітня Зеленський подав законопроєкт про продовження воєнного стану, а 21 квітня парламент проголосував за це рішення: воєнний стан в країні продовжили до 25 травня.
  • Президент України 12 серпня запропонував парламенту продовжити строк дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації в Україні.
  • 14 серпня Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки схвалив законопроєкти про затвердження указів президента України Володимира Зеленського "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні" та "Про продовження терміну проведення загальної мобілізації".