Бережемо пам'ять, бережемо віру!

Завдяки старанням та ентузіазму жителів с.Козина в неділю тут відкрили та освятили парафіяльний музей. На знакову подію до села завітали представники влади, духовенства, громадськості, а також народні депутати України Олег Бондаренко та Едуард Прощук.

Цьому передувала Архієрейська Божественна Літургія, яку у храмі Архистратига Михаїла очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Присутні молилися за мир в Україні та збереження життя наших воїнів.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся міський голова Олег Кантор, який наголосив: «Надзвичайно важливо зберігати пам’ять про минуле рідної землі та своїх предків. Дякую всім, хто долучився до доброї справи. Це гарний приклад єдності для жителів нашої громади, а також зразок для наступних поколінь, як треба цінувати свою історію та розбудовувати церкву. За це вам честь і хвала!».