На порядок денний засідання виконавчого комітету міської ради, який відбувся 19 серпня 2022 року, було винесено 10 питань:

1. Про виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

2. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про затвердження програми «Самозабезпечення продуктами харчування населення Галицької міської територіальної громади на 2022-2024 роки «Сади Перемоги».

4. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою та підтримки КП «Галичводоканал» на 2022 рік в новій редакції.

5. Про затвердження Програми фінансової підтримки органів державної влади Івано-Франківського району на 2022 рік.

6. Про схвалення Меморандуму.

7. Про намір передачі майна в оренду та включення об’єктів комунальної власності до Переліку першого типу.

8. Про надання дозволу на вчинення правочину.

9. Про надання дозволу на вчинення правочину.

10. Про видачу дозволу на порушення об’єкта благоустрою.

По всіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення, з якими можні ознайомитись на сайті міської ради в рубриці «Офіційні документи».

Зокрема, схвалення Меморандуму про співпрацю між Галицькою міською радою, благодійною організацією «Благодійний фонд «Наш Сокіл» та благодійною організацією «Благодійний фонд «Восток-СОС» члени виконкому не підтримали.