Привітання міського голови з Міжнародним Днем молоді!

ДОРОГА МОЛОДЕ ГАЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю вас з Міжнародним Днем молоді!

Цьогоріч це свято в Україні є особливим не лише тому, що ми вперше відзначаємо його разом з усім світом - 12 серпня, а ще й через те, що в нашій країні йде повномасштабна війна. Україна бореться за свою незалежність, за своє європейське майбутнє. І саме молодь найбільше проявляє себе сьогодні: воює і волонтерить, захищає рідну землю від ворога, рятує і лікує, працює, навчає і навчається заради Перемоги, народжує і виховує дітей, доносить до світу правду про російську агресію, є взірцем справжнього патріотизму, самовідданості, людяності, сміливості та завзяття.

Понад усе хочемо, щоб наші юнаки та дівчата вистояли у час жорстокої війни, не втративши віри, надії, любові, щоб знайшли сили і натхнення для відбудови наших міст і сіл, зруйнованих російськими нелюдами.

Бажаю всім миру і добра, гарної перспективи, світлої долі, великого людського щастя та здійснення мрій.

Перемога буде за нами! Слава Україні!

міський голова Олег Кантор