5 серпня 2022 року під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

3. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів до Програми охорони навколишнього природного середовища Галицької міської територіальної громади на 2022 рік (нова редакція).

4. Про внесення змін до цільової програми «Безпечне місто» Галицької міської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Галицької міської ради від 14 червня 2022 року №80

5. Про затвердження Цільової Програми утримання та ремонту автомобільних доріг Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

6. Різне.

По всіх питаннях прийнято позитивні рішення. З більш детальнішою інформацією можна ознайомитись на сайті у рубриці: "Виконавчий комітет - Офіційні документи".