Про роботу щодо захисту прав дітей у громаді обговорили під час робочої зустрічі

Галицьку громаду з робочим візитом відвідали завідувач сектору здійснення державного контролю за дотриманням прав дітей Головного управління Національної соціальної сервісної служби в Івано-Франківській області Віталія Попович та начальник служби у справах дітей Івано-Франківської райдержадміністрації Валерій Семків.

Надали методичну та практичну допомогу з питань дотримання вимог законодавства щодо захисту прав та законних інтересів дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень, попередження безпритульності та бездоглядності дітей.

З заступницею міського голови Вікторією Дебенко обговорили питання захисту прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.