Попри війну, триває оздоровлення дітей

Кожного літа стартує кампанія оздоровлення та відпочинку дітей. І хоч широкомасштабна агресія рф проти України змінила звичний розклад, та все ж не скасувала його.

Цього тижня восьмеро дітей з Галицької громади відправилися на безпечний та змістовний відпочинок в юнацькі табори Івано-Франківської та Закарпатської областей.

В нинішніх умовах оздоровлення та відпочинок дітей є вкрай важливими, оскільки до звичних викликів додались виклики війни: психологічні та фізичні травми внаслідок воєнних дій, переміщень, розлучень з близькими та друзями, змін звичного оточення та розпорядку.

Тому безпечний та змістовний відпочинок в дружній атмосфері цього року набуває ще більшого значення.

Особлива увага приділяється дітям із внутрішньо переміщених родин та, батьки яких є учасниками бойових дій. Адже, завдяки ЗСУ, які боронять нашу землю, є можливим відпочинок дітей та наше мирне майбутнє.