На Майдані Різдва відбулася благодійна акція з безкоштовного частування піцою

В суботу, 23  липня,  у м. Галичі на Майдані Різдва відбулася благодійна акція з безкоштовного частування піцою  дітей Галицької громади та малечі з числа ВПО.

Завдяки представникам БО "Siobhans Trust Ukraine" та ГО "Єврокарпатська ініціатива" до нашого міста прибув спеціалізований фургон, обладнаний мобільними кухарськими печами та необхідним приладдям, біля якого кожен бажаючий зміг скуштувати традиційну італійську страву.

«Висловлюю щиру вдячність волонтерам з Франції, Ірландії, США, Шотландії та інших країн, які подолали тисячі кілометрів, щоб подарувати радісні моменти галичанам та гостям нашого міста. Саме такі ініціативи відволікають від напружених новин в час війни та допомагають малечі відчути атмосферу свята.» - зазначив міський голова Олег Кантор.

Також очільник громади разом із заступницею Вікторією Дебенко вручили подяки організаторам та подарували Галицькі Чудотворні ікони Пресвятої Богородиці.