Планові відключення електроенергії

АТ «Прикарпаттяобленерго» філія «Північна», яка діє в межах колишнього Галицького району, повідомляє про те, що з 21.03.2022 р. заплановано часткове відключення електроенергії для проведення робіт з розчистки трас, заміни дефектних елементів повітряних ліній та трансформаторних підстанцій 10/0.4кВ, в таких населених пунктах:

• 05.07.2022 р. -  м.Галич ( вул.Бічна, вул.В.Стефаника, вул.В.Стуса, вул.Галич-гора, вул.Гора, вул.Грушевського, вул.Донецька, вул.Замкова, вул.Зелена, вул.Калинівка, вул.Коротка, вул.Кут, вул.Мигалівка, вул.Мурафино, вул.Незалежності, вул.Об"їздна, вул.Підлісна, вул.С.Височана, вул.С.Стрільців, вул.Садова, вул.Сегенівка, вул.Станіславська, вул.Чорновола, вул.Шекети, вул.Я.Осмомисла, ур.Бойківське, 154, 59а, 3б, 77, ур.Калинівка, вул.Галицька, Івано-Франківський район, 32, 3в, вул.Черемшини, 2а), с. Крилос (вул.І.Франка, вул.Січових Стрільців, вул.Проектна, вул.І. Франка), с. Поплавники, с.Придністров'я, с.Дорогів.
  • 06.07.2022 р. – с. Ганівці.

Соціально важливі об’єкти вимикатися не будуть. Про вимкнення електроенергії буде повідомлено шляхом смс інформування всіх споживачів, в яких буде відсутня електроенергія, телефонні номери яких зареєстровані в електронній базі АТ «Прикарпаттяобленерго».