Президент запустив єдине вікно для збору коштів на підтримку України

  • 533

Сьогодні увесь світ об'єднався, щоб допомогти Україні. Ми дуже вдячні всім, хто нас підтримує. Президент України Володимир Зеленський запускає глобальну ініціативу United 24, яка об?єднає людей довкола допомоги Україні.

Один із проєктів United 24 — фандрейзингова платформа https://u24.gov.ua. Тут кожен може переказати коштів в один клік і отримати прозору звітність. Як це працює:

1. Благодійник, фундація, міжнародна компанія тощо донатить кошти на 1 із 3 напрямів: армія та розмінування, гуманітарна й медична допомога, відбудова України.

2. Кошти перераховуються на спеціальні рахунки НБУ, закріплені за відповідними Міністерствами. НБУ звітує про збір 1 раз на 24 години.

3. Міністерства спрямовують кошти на ключові потреби та надають звіти один раз на тиждень. Уся звітність публікується на платформі.

Проєкт об'єднає підтримку України від міжнародних благодійних фондів, урядів країн, світових зірок та великих брендів. Завдяки United 24 ми зможемо спрямувати кошти туди, де вони дійсно потрібні, без зайвої бюрократії та з прозорою регулярною звітністю.

Разом до перемоги!