28 червня 2022 року під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Галицької міської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про хід вакцинальної кампанії проти поліомієліту у 2021-2022 роках.

2. Про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області за I квартал 2022 року.

3. Про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за І квартал 2022 року.

4. Про підсумки роботи закладів освіти за 2021/2022 навчальний рік.

5. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Галицької міської ради на ІІ півріччя 2022 року.

6. Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Стадіон Галицький» Галицької міської ради Івано-Франківської області.

7. Про затвердження заходів з підготовки житлово-комунального господарства, комунальних підприємств та бюджетних установ громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

8. Про оприбуткування основних засобів.

9. Про викладення додатку 1 рішення виконавчого комітету від 20.04.2021 № 69 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення»

10. Різне.

З рішеннями виконкому можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці «Офіційні документи».