Галич долучився до проєкту "Поруч"

У м.Галичі відбувся проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом «ПОРУЧ».

Відновлення через спорт – це новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

У сьогоднішньому заході взяли участь 36 хлопців і дівчат з числа ВПО.

Дітей, які знайшли прихисток від війни у Галицькій громаді, привітав міський голова Олег Кантор. Він подякував команді «ПОРУЧ» за організацію проєкту в Галичі та висловив сподівання на продовження співпраці.

Зважаючи на дощ, заняття проводилися у візит-центрі, де у різних зонах почергово діти займались з психологом, грали в рухливі ігри з футбольним тренером та займались із медичним волонтером щодо того, як справитись із різного роду травмами.

По завершенні заходу усі учасники залишились задоволеними від корисно проведеного часу та отриманих подарунків.

У планах організаторів - і надалі організовувати подібні проєкти, а тому до скорої зустрічі на спортивних майданчиках Галицької громади!