Медики відзначили професійне свято

  • 467

Уже традиційно працівники галузі охорони здоров’я Галицької громади розпочали відзначення свого професійного свята зі спільної молитви у храмі Св. Пантелеймона.

Разом із медиками у Божественній Літургії взяли участь міський голова Олег Кантор та його заступник Вікторія Дебенко.

З Божим Благословенням та вітальними словами звернувся до присутніх декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський: «Дякуємо вам за всі зусилля і просимо у своїх молитвах Божої допомоги й опіки у всіх ваших справах в їм'я порятунку життя людей».

Також міський голова подякував медичним працівникам за їхню щоденну роботу та нагородив їх грамотами. 

«У переддень професійного свята щирі вітання тим, кому другим після Бога завдячуємо життям – нашим МЕДИКАМ! Справді, у багатьох ситуаціях медпрацівник – остання рятівна інстанція для хворого, адже він здатний вилікувати не лише тіло, а й душу, вселяючи в серце людини віру та надію! Ми пережили важкі 2020 та 2021 роки через пандемію коронавірусу, і тоді головними героями були саме люди в білих халатах. І зараз, коли кожен бореться на своєму фронті за незалежність та свободу України, лікарі виборюють збереження життів військових та мирних громадян. Шановні медичні працівники! Я дякую вам за вашу місію і вашу працю. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Бажаю сил та здоров’я, а головне - Перемоги та миру! Зі святом!» - наголосив Олег Кантор.