Турбуємось про літніх

Сьогодні у міській раді видавали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Галицької громади.

400 наборів харчових продуктів надала ВБО "Турбота про літніх людей в Україні", яка працює в партнерстві з HelpAge International.

Виконавчий директор цієї благодійної організації Галина Полякова, координатори проекту в Івано-Франківській області Роман Чернега та Михайло Зінько зустрілися з міським головою Олегом Кантором. Під час розмови наголошували на важливості допомоги людям похилого віку.

«Ми розуміємо, що літні люди потребують піклування завжди, а в час війни – особливо. Тому нам всім треба об’єднати зусилля, щоб підтримати стареньких у цей складний для країни час»,- наголосив Олег Кантор та подякував гостям за надану допомогу.