Щасливої дороги в доросле життя, випускники 2022 року!

Сьогодні для випускників навчальних закладів Галицької територіальної громади пролунав останній дзвоник.

Побував на урочистому заході у Галицькому ліцей імені Ярослава Осмомисла та Залуквянському ліцеї імені Іванни Блажкевич і міський голова.

Звертаючись до випускників, Олег Кантор сказав: «Мені, як батькові, надзвичайно сумно і боляче, що війна відібрала у вас, у наших дітей, спокійні сни, безтурботне дитинство, веселі ігри, можливість повноцінно навчатись і здобувати освіту. За цих сто днів війни ви дуже швидко подорослішали, навчилися брати на себе відповідальність та приймати виважені рішення. Я щиро вітаю вас із закінченням навчального закладу!

Від душі бажаю завжди вірити в себе і сміливо йти вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до мрії, домагаючись кожної поставленої мети. Успіху та удачі у ваших прагненнях і починаннях. Миру нам усім!

Віримо в нашу Перемогу! Молимось за наших захисників! Гордимось нашою Україною!»