Віримо у мирне майбутнє наших дітей!

Конкурси та майстер-класи, ігри та розваги, солодкі сюрпризи та подарунки – таку насичену програму підготували сьогодні для юних галичан з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Свято відбулося на подвір’ї ліцею імені Ярослава Осмомисла, де представники структурних підрозділів міської ради та Благодійної організації БФ «Рокада» розмістили чимало цікавих локацій. Весело і з користю провести час зібралися не лише маленькі жителі нашої громади, але й ті, для кого Галич на час війни став другим домом.

З вітальним словом до дітей звернувся міський голова Олег Кантор: «Ви – громадяни великої та сильної духом держави, на Вас чекає велике майбутнє! Саме заради мирного та щасливого життя всіх українських дітей ми боремось, воюємо і обов’язково переможемо!».

Керівник громади побажав присутнім мирного неба над головою та непохитної віри у нашу перемогу.

А на згадку про сотні Янголят – дітей, які стали безневинними жертвами російської агресії, посадили дерево пам’яті.