В Галичі відбувся арт-терапевтичний захід "Тепле коло підтримки"

Психологи Карітас Івано-Франківськ відвідали вимушених переселенців, які мешкають у Галицькій громаді із арт-терапевтичним заходом «Тепле коло підтримки».

Метою заходу було сформувати коло однодумців, які мають спільний досвід та зможуть у безпечному просторі відверто спілкуватися, отримувати підтримку, нові знання.

Учасники заходу навчилися, емоційній та поведінковій саморегуляції, користуватися власними ресурсами для задоволення індивідуальних потреб. Також намагалися інтегруватися в реалії територіальної громади.

Разом уявляли безпечне місце, малювали свої власні ресурси, виготовляли власноруч «Пташку надії» та зробили спільну композицію - «Гніздечко», де кожен з учасників відчув безпеку і затишок, а також, підтримку для своєї пташки.

550Фото без опису