Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

25 травня 2022 року під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Галицької міської ради. На порядок денний було винесено 13 питань.

1. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану.

3. Про створення архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та управління майном та затвердження Положення про неї.

4. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань розгляду заяв громадян по звільненню від плати за надання соціальних послуг.

5. Про поповнення прийомної сім’ї та влаштування на виховання і спільне проживання малолітньої дитини.

6. Про надання дозволу на вчинення правочину.

7. Про оприбуткування основних засобів.

8-12. Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

13. Різне.

З рішеннями виконкому можна ознайомитись в рубриці "Офіційні документи".