Міський голова привітав з ювілеєм директора Галицького Народного дому

Травень багатий на знаменні дати та славні ювілеї. 16 травня свій День народження святкує людина, без якої важко уявити нашу культуру чи будь-який захід, який відбувається у місті. Найкращі побажання адресуємо сьогодні директору Галицького Народного дому МАРІЇ ГРИЦИК.

"Шановна Маріє Орестівно! Завдяки Вашому професіоналізму та сумлінній багаторічній праці наша громада розвивається, зберігаючи свою самобутність, неповторність, багату історію та культуру. За що від усіх галичан Вам велика шана і подяка! Щиро вітаю Вас з гарною датою! Бажаю міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та Божа любов не залишали Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали Ваше серце. Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи, а поруч завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі. Любимо, цінуємо, поважаємо! З Днем народження!" - зазначив Олег Кантор.