На сесії старости звітували про свою роботу

У приміщенні Візит-центру відбулося третє засідання двадцять четвертої сесії міської ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

1) про роботу комунального підприємства «ВІЗИТ-ЦЕНТР» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 9 місяців 2021 року;

2) про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання від 01 квітня 2021 року №141;

3) про роботу старости Бринського старостинського округу за 2021 рік;

4) про роботу старости Вікторівського старостинського округу за 2021 рік;

5) про роботу старости Височанківського старостинського округу за 2021 рік;

6) про роботу старости Демешківського старостинського округу за 2021 рік;

7) про роботу старости Дорогівського старостинського округу за 2021 рік;

8) про роботу старости Мединського старостинського округу за 2021 рік;

9) про надання дозволу на списання основних засобів КНП «Галицька лікарня».

Окрім того, депутатами була внесена пропозиція про перейменування в м.Галичі вулиць Новгородської та Заводської.

Також заслухали ідею щодо побудови соціального житла для внутрішньо переміщених осіб на базі колишніх приміщень Галицької лікарні.

Відео-трансляцію засідання можна переглянути за посиланням:  https://fb.watch/cYJj_OFjt_/