Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 2021 рік

2. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про виконання бюджету Галицької міської територіальної громади за 1 квартал 2022 року.

4. Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з вивезення побутових відходів на території Галицької міської територіальної громади.

5. Про введення в дію рішення конкурсної комісії з призначення переможця управителя багатоквартирного будинку.

6. Про погодження розміщення обладнання ПрАТ «Київстар» на території села Вікторів.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 26 серпня 2021 року №146.

8. Про прийняття на баланс основних засобів та товарно-матеріальних цінностей.

9. Про безкоштовну передачу основних засобів та товарно-матеріальних цінностей.

10. Різне.

Також члени виконкому ініціювали  звернення щодо дотримання компанією "Гудвеллі Україна" екологічних вимог. Дане рішення пов’язане з чисельними скаргами жителів Галицької громади на неприємний  запах, який доноситься з місця розташування свинокомплексів.

З рішеннями виконкому можна ознайомитись в рубриці "Офіційні документи"