Триває робота по вивченню умов проживання тимчасово переміщених осіб

Продовжується робота по вивченню умов проживання тимчасово переміщених осіб, які проживають на території нашої громади.

Впродовж тижня працівники відділу соціальних послуг, служби у справах дітей міської ради та Галицького бюро правової допомоги відвідували переселенців, які проживають у місті Галичі.

Під час спілкування визначено основні потреби даної категорії населення. Надано роз’яснення про порядок отримання соціальних та адміністративних послуг за місцем перебування, зокрема соціальних виплат, пенсій, забезпечення гуманітарною та благодійною допомогою.

Проінформовано про право на безоплатну правову допомогу, на компенсацію втраченого житла, інші пільги та гарантії, передбачені законодавством України для внутрішньо переміщених осіб.